kontakt fotografSwój pierwszy aparat fotograficzny dostałem na dziewiąte urodziny od wujka. To był jednorazowy Kodak wodoodporny z filmem 27 klatek i czułością ISO 800. Do dziś żałuję, że nigdy nie wywołałem tego filmu. Szczerze mówiąc, nie pamiętam w ogóle, czy wypstrykałem tę kliszę do końca. Aparat gdzieś się zapodział i nigdy więcej go nie widziałem. Mijały lata, a ja do dziś uważam, że był to jeden z lepszych (choć zaprzepaszczonych) prezentów jakie w życiu dostałem.

Dziś, po prawie 30 latach (jak ten czas szybko leci), bardziej opiekuję się swoim sprzętem 🙂 Właściwie rzadko się z nim rozstaję. Lubię patrzeć na świat kadrami, a ostatnio wydaje mi się, że patrzeć przez obiektyw, to trochę jak patrzeć sercem…

Fotografią zacząłem zajmować się profesjonalnie mniej, więcej równocześnie z rozpoczęciem studiów na kierunku Media cyfrowe, a później Fotografia w multimediach. Mam też za sobą studia magisterskie z Zarządzania wizerunkiem i e-PR na wydziale dziennikarstwa Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Doświadczenie w branży fotograficznej zgłębiam też realizując zadania wynikające z pracy zawodowej jako specjalista ds. komunikacji.

Zamiast fotografować ludzi staram się fotografować emocje, oblicze obdarte z maski wstydu i nieskrępowane relacje. Takie podejście do portretu uważam za właściwe.

Z dziką radością zapraszam Cię do kontaktu i współpracy, a jeśli masz dłuższą chwilę to też do zerknięcia na moje media społecznościowe 🙂