Dla mnie fotografia to przygoda, w której główne skrzypce grają nieprzeciętni LUDZIE, ciekawe MIEJSCA i wspaniałe SYTUACJE.

To już bardziej filozofia niż tylko cykanie fotek 🙂 Ostatecznie fotografia to przecież nie tylko sprzęty, technika, raw`y, piksele, migawki i soczewki. To raczej Ludzie, Miejsca, Sytuacje. Relacje, Chwile, Emocje. Wspomnienia, Odkrycia, Sentyment. Podchodząc w ten sposób do projektów , zawsze chcę wierzyć, że swoim działaniem zmieniam rzeczywistość wokół siebie NA LEPSZE.

Co możemy razem zrealizować?

 

fotoszkółka - zajęcia terapeutyczno-fotograficzne

Współpraca z Duszą

Do tej pory zaufało mi wiele osób prywatnych i instytucji, z którymi zrealizowaliśmy mniej, lub bardziej wymagające projekty. Kluczem do sukcesu była zawsze, dobra, otwarta i szczera relacja oraz, praca na dobrze sprecyzowanych zasadach. Nie każde zlecenie podejmę i nie we wszystkie projekty chętnie się zaangażuję. Tu decyduje wiele czynników. Ale jedno jest pewne, że jeśli już przyjmę współpracę to wejdę w nią z całym sercem i z najlepszą sztuką rzemiosła 🙂

Zakres moich usług w strefie komercyjnej obejmuje nie tylko fotografię reportażową, portretową i kreacyjną. Jedną z moich najbardziej wycackanych perełek jest mini program zajęciowy dla dzieci i młodzieży szkolnej 🙂 O szczegółach chętnie porozmawiam bezpośrednio.