Kalendarze firmowe

KALENDARZ FIRMOWY?!
O kalendarzu na 2020 rok dla własnej firmy może warto pomyśleć już teraz 📅

Oto owoce pracy w ramach zlecenia dla jednego z najlepszych serwisów samochodowych na naszym terenie PREMIUM AUTOSERWIS 🚙🏍🔧🛠 Dlaczego najlepszych? Ze względu na jakość wykonywanych usług, ale też, dlatego, że dbającego o sferę promocyjno-reklamową.

Zlecenie bardzo rzeczowe. Robota  wykonana od dechy, do dechy pod kątem zamawiającego 🙂 To, że wszystko odbyło się pod parasolem ekipy B@sementPhoto i na prośbę zamawiającego z “wykorzystaniem” jednej modelki, to pikuś. Uroku dodaje fakt, że znaczna część fotografii została ustrzelona na warsztacie u zleceniodawcy.

Serdeczne podziękowania dla całej ekipy z planów zdjęciowych.

* Poszczególne miesiące przygotowane do druku w przestrzeni barwowej CMYK, stąd lekkie przekłamania kolorów wyświetlanych w środowisku internetowym.

Paweł Dusza_kalendarz firmowyPaweł Dusza_kalendarz firmowy
Paweł Dusza_kalendarz firmowyPaweł Dusza_kalendarz firmowyPaweł Dusza_kalendarz firmowyPaweł Dusza_kalendarz firmowyPaweł Dusza_kalendarz firmowyPaweł Dusza_kalendarz firmowyPaweł Dusza_kalendarz firmowyPaweł Dusza_kalendarz firmowyPaweł Dusza_kalendarz firmowyDodatkowo, zleceniodawca mógł liczyć na niewielki gratisik w postaci grafiki/firmowej kartki świątecznej, wykorzystanej przy okazji świąt Bożego Narodzenia. Warsztatowy Mikołaj i jego bombki 🙂