O mnie

Swój pierwszy aparat fotograficzny dostałem na dziewiąte urodziny od wujka. To był jednorazowy Kodak wodoodporny z filmem 27 klatek i czułością ISO 800. Do dziś żałuję, że nigdy nie wywołałem tego filmu. Szczerze mówiąc, nie pamiętam w ogóle, czy wypstrykałem tę kliszę do końca. Aparat gdzieś się zapodział i nigdy więcej go nie widziałem. Mijały lata, a ja do dziś uważam, że był to jeden z lepszych (choć zaprzepaszczonych) prezentów jakie w życiu dostałem.

Fotografią zacząłem zajmować się profesjonalnie mniej, więcej równocześnie z rozpoczęciem studiów na kierunku Media cyfrowe (licencjat), a później Fotografia w multimediach (magisterka). Obecnie studiuję Zarządzanie wizerunkiem i e-PR na wydziale dziennikarstwa Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Jestem przekonany, że nie są to moje ostatnie studia 🙂 Doświadczenie w branży fotograficznej zgłębiam też realizując zadania wynikające z pracy zawodowej jako specjalista ds. komunikacji.

Specjalizuję się w fotografii kreacyjnej, studyjnej i plenerowej. Największą frajdę w zabawie fotografią sprawia mi malowanie światłem i tworzenie scenerii dopracowanej do ostatniego szczegółu. Niezwykle istotnym jest dla mnie aby na planie zdjęciowym wytworzyć atmosferę, w której obie strony czują swobodę, otwartość, zaufanie i radość z uczestniczenia w sesji.

Jako fotograf na zlecenie mam na swoim koncie 1 000 000 uchwyconych wspomnień, obrazy wyrażające więcej niż 1000 słów i 100 % zadowolonych klientów.

Bez względu na to, na jakim sprzęcie pracuję i jaki rodzaj fotografii uprawiam w danym momencie, mam wrażenie, że z tą dziedziną związałem się na stałe już wtedy, kiedy jednorazowy, żółty Kodak, wylądował w moich rękach.

Zapraszam do obejrzenia PORTFOLIO i zapoznania się z moją OFERTĄ.

-Paweł Dusza