PhotoWorkShop “Energia 2019” – się było!

 

Trzy dni warsztatu, dwa równoległe wernisaże, fotografia studyjna, plenerowa i uliczna, prezentacje, integracja, około 50-ciu fotografów z kraju i zagranicy, modelki, wizaże i make-up`y, czyli “Energia 2019”, 7-9.06 br.

Kiedy kroczysz swą fotograficzną drogą, prędzej czy później natrafisz na taką postać jak Tomasz Sikora. Niezwykła osobowość, niesamowity fotograf, człowiek legenda. Ja miałem taką okazję teraz i moja droga już nie będzie taka sama 🙂

Osobiste spotkanie z mistrzem to tylko jeden z elementów tegorocznych warsztatów Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego “Energia 2019”. W tamtejszych Gigantach Mocy miał miejsce wernisaż otwierający dwie równoległe wystawy:

Przeogromnym zaszczytem było dla mnie też osobiste poznanie niesamowitego fotografa przyrody (ze szczególną miłością do ptaków), Eduardo Barrento z Portugalii, który podarował mi swój album 🙂

Reasumując, “Energia 2019” to jak co roku 3 dni mega przygody, świetne wystawy, wspaniali ludzie, piękne modelki, profesjonalne wizażystki, ciekawe plenery, wymiana doświadczenia i uzupełniane portfolio!

Ogromny szacun za organizację warsztatów dla całego BTF`u z Prezesem Andrzejem Juchniewiczem na czele. Dzięki, że mogłem tam być!

Zdjęciami z warsztatów będę się chwalił pewnie jeszcze przez długi czas. A póki co, mała zapowiedź.

Mod. Dagmara Gniotek,

MUA. Ewa Gilewska.

Mod. Vanessa,

MUA. Renata Bednarek.

Mod. Agnieszka Włodarczyk,

MUA. Ewa Gilewska, Renata Bednarek.


Zdjęcie z nagłówka: Mod. Agnieszka Włodarczyk, Backstage: Kuba Kloda-Kamiński.